Máme radost, že se firma Enerfis stala certifikovaným partnerem společnosti Schneider Electric v oblasti systémů BMS.

Vize tohoto partnerství

Díky růstu poptávky po vysoce výkonných a energeticky efektivních budovách, chceme společně vyvíjet inteligentní a zdravé budovy s využitím Internetu věcí (IoT).

  • Digitalizace budov a to především shromažďování a strukturování dat z mnoha zdrojů, interpretace dat pomocí umělé inteligence a jiných analytických nástrojů
  • Spotřeba energií se zaměřením na energetickou účinnost, efektivitu a spolehlivost

Výhody pro naše zákazníky

Důvěra

Jako na partnera Schneider Electric se na nás můžete plně spolehnout. Pod záštitou takového giganta fungujeme efektivně, rychle a spolehlivě. Pro naše zákazníky to tedy znamená snížení rizika a nákladů na minimum.

Know-how

Součástí partnerství je i důkladné proškolení. V oblasti automatizace budov a energetického managementu jsme se tedy posunuli na úroveň certifikovaného experta, který je schopen poskytnout špičkové řešení, služby a technologie.

Nejnovější technologie

Naši zákazníci mohou využít špičkové portfolio technologií našeho partnera. Díky partnerství máme přístup k inovativním řešením a k nejžhavějším novinkám na trhu.

Efektivita budov

Enerfis se nezaměřuje pouze na energetický management jako takový, ale klade důraz na efektivní využívání energií, snížení nákladů na údržbu a tím zvyšování efektivity budov. Naše systémy měření a regulace jsou toho jasným důkazem.

Řešení od společnosti Schneider Electric tak dále rozšiřují pestrou paletu funkcí a hardwaru, kterou lze do naší aplikace pro efektivní správu budov a využití energií Enectiva integrovat.

Zaujala Vás možnost spolupráce s firmou Enerfis? Máte připomínku nebo dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na eva.svobodova@enerfis.cz